Yılmaz Özdil yazdı: “Mağdurmak yok yola devam…”

İnternet sayfasına animasyon inek fotoğrafları koyup, beğendiğiniz ineğin üstünü tıklayın, banka hesabıma parayı yatırın, ineğinizin etinden sütünden size kar payı dağıtayım diyerek, tokatladığı bir milyar lirayla yurtdışına kaçan, Ferrarilerle özel uçaklarla filan dolaştıktan üç yıl sonra teslim olan tosun “mağdurum” dedi.

Bana sorarsanız, böylesine pırıl pırıl bir girişimcimizi mağdur ettikleri için, Çiftlikbank’a para yatıranlara dava açılması lazım.

Ki, bunun örneği var…

24 saat aralıksız Kuran’ı Kerim okunan yedi hilalli İslami otelinden devremülk yöntemiyle oda satan, Maldivler’de Ebu Eyyub el Ensari House adıyla villa satan, neticede 8.500 kişiyi dolandırmaktan tutuklanan Jet Fadıl “Asıl ben mağdurum” dedi… Sonra da kendisine alacak davası açan kişiye, karşı alacak davası açtı, alacaklısı tarafından mağdur edildiğini söyleyerek, üste para istedi!

Ankara’daki şehit cenazesinde Chp genel başkanı’nı linç ederek, diri diri yakarak öldürmeye çalıştılar, Kılıçdaroğlu’nun suratına yumruk atarak olayları başlatan herif, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı, “Haftada iki gün jandarmaya gidip imza vermek zorundayım, mahkeme beni mağdur etti” dedi.

Soma’da daha fazla para hırsıyla 301 madencimizi katlettiler, maden ocağının sahibi, “Ailece bütün sermayemizi bu ocağa yatırdık, bu olayda en çok biz mağduruz” dedi.

Ermenek’te daha fazla para hırsıyla 18 madencimizi katlettiler, maden ocağının sahibi, “Bu olayda devlet kusurlu, devletin ciddi hatası var, devlet bizi denetleyip uyarmalıydı, ben bu kazanın mağduruyum” dedi.

Sakarya Hendek’te havayi fişek fabrikası patladı, 7 işçi hayatını kaybetti, fabrikanın sahibi, “Ben saygın bir işadamıyım, Sakarya’nın değeriyim, evet binalarımız ruhsatsızdı ama, sanki her gün patlama oluyormuş gibi lanse ediliyor, burada en büyük mağdur benim” dedi.

Ensar Vakfı’nın yurdunda 10 yaşındaki gariban erkek çocuklarına üç yıl boyunca tecavüz edildiği ortaya çıktı, Ensar Vakfı mahkemeye başvurdu, “Mağduruz” dedi.

YAZININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir