Stranger Things yıldızından samimi itiraf: “Ölmesini çok isterdim”

Posted by

Stranger Things’e sonradan dahil olsa da dizinin hayranları tarafından süratle benimsenen Maya Hawke, diziyle ilgili samimi açıklamalar yaptı. Hawke, canlandırdığı karakter Robin Buckley’nin ölmesini ya da bir spin-off’ta olmasını istediğini söyledi.

Netflix’in fenomen dizisi Stranger Things, beşinci ve son dönemi için hazırlıklara devam ederken hayranların spin-off beklentisi de artıyor.

Dizide Robin Buckley karakterini canlandıran Maya Hawke da spin-off bekelntileriyle ve karakterinin sonuyla ilgili samimi açıklamalar yaptı.

Hawke, Rolling Stone’a verdiği röportajda şunları söyledi: “Ölmeyi ve kahramanımın anını yakalamayı çok isterim. Her aktörün yapacağı üzere onurla ölmeyi çok isterim. Lakin Duffer Brothers’ın oyuncularını sevme formunu seviyorum. Benim ve öteki herkes için bu kadar hoş yazmalarının nedeni, oyuncularına ve karakterlerine aşık olmaları ve onları öldürmek istememeleri. Bence bu sahip oldukları hoş bir nitelik.”

Ayrıca Hawke, Steve Harrington karakterine hayat veren Joe Keery ile çalışmaktan keyifli olduğunu belirtirken, Duffer Kardeşler’in mayıs ayında duyurduğu spin-off için de şunları söyledi: “Genellikle yan eserlere hayran olmasam da şayet bunu Joe Keery ile yapacaksam oynarım. Joe eksiksiz bir yardımcı yıldız oldu. Çok komik, mükemmel ve zeki. O eksiksiz bir iş arkadaşı ve onunla her şeyi yaparım.”

Bilim kurgu dramasının 5. dönemi öncesinde, Duffer Kardeşler, final dönemi için çok fazla yeni karakter eklememeye çalışacaklarını söylemiş olsa da spin-off için rastgele bir açıklama yapmamışlardı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.