Müge Anlı’nın Annesi Ortaya Çıktı! Görenler İkizi Sanıyor! Bakın Nasıl Poz Verdiler?

Posted by

İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile 25 Haziran tarihinde evlenen Müge Anlı, programının yeni dönemi için gün sayıyor. Geçtiğimiz günlerde babası İhsan Anlı’yı kaybeden Müge Anlı’nın sır üzere sakladığı ailesi de merak konusu oldu. Annesi Ayten Sevinç’ten daima yayında bahseden Müge Anlı’nın annesi sonunda ortaya çıktı.

ANLI’NIN ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU İLE EVLİLİĞİ SONRASI AYRINTILAR ORTAYA ÇIKTI

İlk 2 evliliğini birinci eşi Burhan ile yapan Müge Anlı, 3. evliliğini ise Şinasi Yüzbaşıoğlu ile yaptı. Kendi sunduğu programda müjdeli haberi sevenleri ile paylaşan Anlı, 25 Haziran 2022 tarihinde aile ortasında evlendi. Düğüne dair manzaralar basınla paylaşılmazken, Anlı’nın nikahına yakın dostları Zuhal Toplar ve Zahide Yetiş de katıldı.

Düğününden kısa bir müddet sonra babası İhsan Anlı’yı kaybedeb Müge Anlı, babasının vefat haberiyle yıkıldı. Argümanlara nazaran Müge Anlı, babasıyla 25 yıldır görüşmüyordu. Yakınlarının savlarına nazaran anne Ayten Sevinç çocuklarını babalarına karşı doldurmuştu. Anlı’ya dair bu ayrıntılar herkesi şaşırtırken, bir savda yeni evlenen kardeşi Mert Efe Anlı’ya dair ortaya atılmıştı. Anlı, Babasının cenazesine balayında olduğu için katılamamıştı.

ÖZEL HAYATIYLA GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

Son vakitlerde özel ve aile hayatı ile gündemden düşmeyen Müge Anlı’nın ailesi de sevenleri tarafından takın takibe alındı. Ailesine dair hiçbir paylaşım yapmayan Anlı, yalnızca işi ile gündemde yerini almıştı. Müge Anlı’nın Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evliliğinden sonra Anlı’nın ailesine dair ayrıntılar da yavaş yavaş ortaya çıktı.

ANNESİ KIZI VE KARDEŞİ ORTAYA ÇIKTI

Annesi Ayten Sevinç’ten her fırsatta minnetle bahseden Anlı’nın annesiyle çekilmiş bir fotoğrafı yayınlandı. Şimdi kim tarafından yayıldığı bilinmeyen fotoğraf toplumsal medyanın gündemine düştü. Anlı’nın annesi olduğu argüman edilen fotoğraf kamera gerisinde çekildi. Müge Anlı’yı ziyarete gelen annesi program ortasında kızıyla çekildiği fotoğraf toplumsal medyada yayılmaya başladı.

Kimileri Anlı’nın annesi derken bazıları ise ‘Benzemiyor’ yorumları yaptı. Müge Anlı daha öncede kimsenin bilmediği erkek kardeşini canlı yayına çıkartmıştı. Kızı Müge Lidya’nın da son hali magazin gündemine bomba üzere düşmüştü.

İŞTE MÜGE ANLI’NIN ANNESİ İLE FOTOĞRAFI

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.