Kocaeli’de kızına cinsel taarruzda bulunan sanığa 27 yıl mahpus talebi

Posted by

Kocaeli’de 2020 yılının ağustos ayında İzmit’te Teze nazaran, 56 yaşındaki E.T., 24 yaşındaki kızı D.S.’ye araç içerisinde cinsel akın gerçekleştirdi. D

.S.’nin babasını şikayet etmesi üzerine gözaltına alınan E.T., tabiri alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Hakkında “Nitelikli cinsel saldırı” hatasından dava açılan sanığın, Kocaeli 7. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanmasına devam edildi.

“İfadeleri gerçek dışı, olay günü sarhoştu”

Sanık avukatı salonda hazır bulunurken, tutuklu sanık E.T. SEGBİS ile duruşmaya katıldı. Suçlamaları kabul etmeyen E.T., “Kızımın sözleri gerçek dışıdır. Madem o denli bir şey oldu neden olay günü şikayetçi olmadı da sonradan şikayetçi oldu. Olay günü kızım alkollüydü, ayrıyeten uyuşturucu da içmişti. Ben evliliğimin çok uzun bir kısmını işim münasebetiyle yurt dışında geçiriyorum. Konutta olmadığım halde nasıl bu türlü bir kabahati işlemiş olabilirim. Tahliye ve beraatimi istiyorum” dedi.

27 yıl mahpus talebi

İHA’nın aktardığına nazaran mütalaasını mahkemeye sunan cumhuriyet savcısı Aydın Can, sanığın 27 yıl mahpusla cezalandırılmasını istedi.

Mahkeme heyeti, sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek, duruşmayı erteledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.