Knight Online İtem Satışı

Posted by

Knight Online İtem

Knight Online, Noah System ve Mgame Corporation tarafından ortak geliştirilmiş ve NTTGame tarafından yayınlanan çevrimiçi çok oyunculu, rol yapma kategorisinde yer alan bir MMORPG oyunudur. Oyun dünya genelinde 80’den fazla ülkede oynanmaktadır. Oyun ilk defa 2002 yılında demo beta sürümü sunucularının açılması ile oyun severlerle buluşmuştur. Oyunun çıkışından bu kadar uzun süre geçmesine rağmen şu anda büyük ve aktif bir oyuncu kitlesine sahiptir. Bunun nedeni ise oyuncuların bu oyunda elde ettikleri itemleri çeşitli pazaryerlerinde gerçek para karşılığında diğer oyunculara satabiliyor olmasıdır. Ayrıca bu satabildiğimiz itemleri oldukça yüksek fiyatlardan satabiliyoruz. İtem satım ve alım yapması da oldukça kolay olduğu için oyun hayla oyuncuları tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Eğer uzun bir süre item alım satımı yapacak olursak ciddi meblağlarda gelir elde etme şansımız var.

Knight Online İtem Satış Yapmak

Knight Online da itemlerimizi satmak için internette birçok site bulunmaktadır. İtemlerimizi en uygun komisyon oranları ile satmak isteyeceğimiz için yakın zamanda komisyon oranını %2’ye indiren Kopazar ile itemlerimizi hızlı bir şekilde satabiliriz. Ayrıca Kopazar üzerinde yakın zamanda item satışlarında a alınan komisyon oranının %2 oranına indirilmesi de satıcıların daha uygun fiyata item satış yapmasına ve alıcıların da daha uygun fiyattan alım yapmasına imkan sağlamaktadır. Düşük komisyon oranları ile item satışı yapmak için kopazar.com sitesine gidiyor ve buradan kendimize yeni bir üyelik oluşturuyoruz. Üyeliğimizi oluşturduktan sonra item satışı yapmak için telefon numaramızı doğrulamanızı istenmektedir. Telefonunuza gelen onay mesajındaki kod ile telefon numaramızı onayladıktan sonra sitenin sol üstündeki 3 çizgiye basarak ilan ekle dememiz gerekmektedir. Buradan oyunumuzu yani “Knight Online İtem” seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Bundan sonra satışa koymak istediğimiz item ile ilgili bilgileri doldurarak ve açıklama kısmına hangi saatler arasında teslim edebileceğinizi yazmanız gerekmektedir. Kopazar’ın bizlere item satışında sunduğu en büyük avantaj komisyon oranının rakiplerine göre oldukça düşük olmasıdır. Şu anda satacağınız itemlerden %2 oranında komisyon alınmaktadır. Alınan komisyon oranı yakın zamanda %2’ye düşürülerek de satıcıların daha uygun fiyatlardan item satması sağlanmıştır. Satış için gereken bilgileri doldurduktan sonra en aşağıda bulunan sözleşmeyi kabul ederek ilanımızı onaylanması için gönderiyoruz. Kısa bir süre sonra ilanımız onaylanarak alıcıların satın alması için item pazarında yerini alacaktır. Kopazar, iteminiz satıldığı zaman sizler ile canlı destek aracılığı ile iletişime geçilmekte ve itemi teslim edeceğiniz bilgiler size oradan verilecektir. (Ayrıca ilanınız bir alıcı tarafından alındığı zaman sizlere Kopazar tarafından 0850 259 11 66 numarası üzerinden ilanınızın satıldığı hakkında bir SMS gelmektedir. Canlı destek haricinde herhangi bir numaradan sizlerle iletişime geçip size itemi teslim etmenizi isterlerse bunlardan kaçınmalısınız. İtem satışında teslimatı tamamlamak amacı ile Kopazar sizinle sadece canlı destek üzerinden iletişime geçecektir. Bunun dışında sizi arayarak veya SMS atarak itemi bir yere teslim etmenizi isteyen kişilere aldırmayınız. Bu kişilere itemi teslim ettiğiniz zaman Kopazar bundan sorumlu olmadığını sizlere ilan eklerken söylemektedir. İteminiz başarılı bir şekilde satılıp, teslimat sonrası paranın bakiyenize yansımasının ardından paranızı banka hesabınıza çekebilirsiniz. Ayrıca Kopazar item satışı yapılan ilandan %2 oranında komisyon alırken bu komisyonu satıcıdan kesilir ve alıcı hiçbir komisyon ödemeden alışverişini tamamlayabilir.

Knight Online İtem Fiyatları

Kopazar üzerinde satılan Knight online item fiyatlarına baktığımız zaman fiyatlar rakip sitelerdeki ilanlara göre daha uygun fiyattadır. Bu da kullanıcıları için daha ekonomik bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Ayrıca bu fiyatların daha uygun olmasının bir nedeni de alınan komisyon oranının düşük olmasıdır. Alım yapacağınız zaman itemlerin fiyatlarını karşılaştırmalısınız çünkü bazen daha uygun fiyata daha değerli itemlere sahip olabilirsiniz. Sık sık yeni itemler eklenebileceği için arada sırada hangi itemlerin satışının olduğuna bakmanız en iyi itemleri en uygun fiyatlardan almanıza yardımcı olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.