Eda Ece’den evlilik sorularına esprili karşılık: Annem üzeresiniz

Posted by

Oyuncu Eda Ece Bodrum’daki tatilinin akabinde İstanbul’a dönüş yaptı. Gazeteciler tarafından Etiler’de görüntülenen Ece, evlilik sorularına “Annem üzere daima evlilik soruyorsunuz.” dedi.

“BENİM NİÇİN HAVALI BİR FOTOĞRAFIM OLMASIN?”

Habertürk’ten Ferit Tuğluk’un haberine nazaran; tatil fotoğraflarını ti’ye alarak, toplumsal medyadan, “Gazetelerdeki antiloba inanmayın!” açıklamasında bulunan Ece, “Beni dağlardan niçin çekiyorsunuz kardeşim? Ağabey, ‘Çekiyoruz’ deyin, ben de havalı bir poz vereyim. Sizin yüzünüzden spora başladım. Benim niçin havalı bir fotoğrafım olmasın?” diyerek, gülümsedi.

ANNEM ÜZERE DAİMA EVLİLİK SORUYORSUNUZ

Gazetecilerin “evlilik” soruları karşısında esprili bir açıklamada bulunan Eda Ece, “Annem üzere daima evlilik soruyorsunuz.” formunda konuştu.

“NE ORTA GAZA GELİRSEK O ORTA EVLENİRİZ”

Ece, “Evlilik için bile vakit lazım. Bu işler kısmet. Ne orta gaza gelirsek o orta evleniriz. O da ağır, ben de…” dedi.

“DİZİLERDE 9 DEFA EVLENDİM”

Muhabirlerin, “Hayalini kurduğunuz bir düğün yahut gelinlik var mı?” sorusunu da yanıtlayan Eda Ece, “Dizilerde 9 kez evlendim. her türlü gelinliği giyindim. Dizide çocuğum bile oldu. Her duyguyu tattım yani.” tabirlerini kullandı.

Ünlü oyuncu, “Bu sene sık sık yurt dışına çıktım. Sağ olsunlar ünüm yurt dışına kadar ulaşmış. Diziyi takip edenler repliklerimle karşıma çıkıyor. Bu durum beni çok sevindirdi doğrusu.” dedi.

“SİNİRLENİNCE TAKİPTEN ÇIKIYORUM”

Öte yandan sık sık ayrılıp barışan çiftten Eda Ece, “Özel hayatımı daima açıklamak, ‘Ayrıldım, barıştım, hengame ettim’ demek istemiyorum.” sözlerini kullanmıştı. Ayrıyeten Ece, “Buğrahan ile münasebetimiz hoş gidiyor, bir düşünce yok. Ben sonlanınca Buğrahan’ı takipten çıkıyorum, hududum geçince de geri ekliyorum.” demişti.

“ALNIMIZDA NE YAZIYOR BİLMİYORUM”

32 yaşındaki ünlü oyuncu, Buğrahan Tuncer ile evlilik planları olup, olmadığı sorularına, “Aileme bağlı ve aile kurmayı isteyen bir beşerim. Bu türlü şeyler kısmet. Evlenmek ve çocuk yapmak isteyen biriyim. Buğra ile mi kısmet olur, alnımızda ne yazıyor onu bilmiyorum. Şu an için bir hazırlık yok.” halinde cevap vermişti.

“ÇOCUK YAPMAK İSTEYEN BİRİYİM”

Kalabalık aileyi sevdiğini tabir eden Eda Ece, “Kaç çocuk istersiniz?” sorusunu, “Allah nasip ederse iki, üç çocuk isterim.” formunda cevaplamıştı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.