Canlı yayında gelen bildiri Hande Fırat’ı çıldırttı

Posted by

CNN Türk’te Hande Fırat’ın sunduğu Gece Görüşü programında toplumsal medyadan gelen ileti gerginlik yarattı. Programda geçtiğimiz günlerde bir canlı yayında Demokrat Parti (DP) Genel Lideri Cemal Enginyurt ile tartışma yaşadıktan sonra Enginyurt’un muhafazası tarafından darbedilen gazeteci Latif Şimşek konuk oldu.

MESAJI OKUDU SİNİRLENDİ

Latif Şimşek’in “Enginyurt saldırıyı planladı. Gidip darp raporu aldım, Emniyet’e bıraktım ve şikayetçi oldum” dediği sırada Hande Fırat özür dileyerek ortaya girdi. Elindeki telefondan toplumsal medyadan yapılan yorumları okuyan Fırat, “Oraya gelip Hande dahil hepinizi dövesim var. Bay Kemal’e yumruk atıldığında bıyık altından gülüyordunuz” diye toplumsal medyadan gelen yorumu okuduktan sonra mecnuna döndü.

“GELSENE, HAYDİ GEL BEKLİYORUM”

Fırat, “Bak artık bak Allah aşkına. Bu türlü şeylere çok sinirlenirim. Haydi canım oradan. Kimsin sen? Kim bu adamın ismi belirli mi? Bak bunların hepsi dava konusu, çok da severim. Gelsene, haydi gel bekliyorum seni her kimsen, haydi gel”  diyerek iletisi yazan bireye yansısını gösterdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.