BinBin’in yurt dışındaki ikinci durağı muhakkak oldu

Posted by

Mikromobilite alanında teknoloji üreten, çevreci ve pratik ulaşım tahlilleri sunan teknoloji şirketi BinBin, yurt dışı yatırımlarında sürat kesmiyor. Birinci yurt dışı yatırımını geçtiğimiz günlerde Bulgaristan’ın başşehri Sofya’ya yapan BinBin, artık de Bosna Hersek pazarına girdi. Türkiye genelinde 14 farklı kentte 1,5 milyondan fazla kullanıcıya hizmet sunan BinBin, Bosna Hersek’in başşehri Saraybosna’da 1000 adet Segway marka scooter’la kısa aralıklı seyahatlerde fark yaratmayı hedefliyor.

Yurt dışında istikrarlı bir biçimde büyüyeceğiz

BinBin CEO’su Kadir Abdik, Bulgaristan’da olduğu üzere Bosna Hersek’te de kent koşullarına en güzel halde uyarlanmış yeni aygıtlarla hizmete başladıklarını belirterek, şunları söyledi:

“Sofya’nın akabinde Saraybosna’da da hizmete başlamaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Küresel oyuncuların yer aldığı ekosistemde yeni aygıtlarımızın yanı sıra operasyon ve müşteri hizmetleri alanındaki deneyimimizle de fark yaratmayı hedefliyoruz. Scooter operasyonunu ve müşteri tecrübesini bizim kadar kusursuz bir biçimde yapabilen çok fazla ülke yok. Tabiatı gereği 24 saat devam eden bir işimiz var. Kullanıcılarımıza en güzel hizmeti sunmak için art planda 7/24 özveri ile çalışan saha takımımızla en yeterli hizmeti sunacağız. 2022 sonunda yurt dışındaki 15 kentte olmak istiyoruz. Bu kapsamda katma kıymet yaratabileceğimize inandığımız ülkelerde yatırımlarımıza devam edeceğiz. Dünyaya açılan bir şirket olarak ülkemizin yanı sıra yurt dışında da sağlıklı ve istikrarlı bir biçimde büyümeyi hedefliyoruz.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.